Strana: 1 2 3 4

Reference

Oprava opěrné stěny u BD Moravská, Karlovy Vary

Součástí zakázky bylo provedení demolice stávajících mohutných zděných sloupů a kleneb, sanace opěrné stěny, její čištění a spárování. Místo původních sloupů byly provedeny nové železobetonové sloupy, které byly ukotveny pomocí jádrových vrtů.
Zakázka byla realizována od července do listopadu 2013 pro soukromého investora.

Grandhotel Pupp - oprava prodejny Mariánská 319

Jednalo se o provedení kompletní rekonstrukce prodejny a jejího zázemí při současném provozu druhé části prodejny. Předmětem díla bylo mimo jiné provedení nových omítek, zdění, SDK konstrukce, aplikace podlahy PANDOMO, provedení instalace vzduchotechniky a ozvučení prodejny.
Zakázka byla realizována v létě 2013 pro GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary a.s.

Modernizace - Česká Spořitelna, a.s., Karlovy Vary

Na základě požadavků investora byla prováděna rekonstrukce administrativní části budovy a prostor významné klienty banky. Veškeré práce probíhaly za provozu pobočky. Původní prostory byly nejprve vyklizeny a změněny dispozice stávajících prostor jak bouráním, tak výstavbou nových SDK příček a podhledů. Součástí zakázky bylo i provedení dokončovacích prací.
Zakázka byla realizována na přelomu roku 2013 a 2014 pro jiný podnikatelský subjekt.

Lázeňský hotel Kriváň Mariánské Lázně - oprava výměna oken ve střeše, úprava střechy a přístavku za hotelem

Další drobné úpravy na hotelu Kriváň v Mariánských Lázních probíhaly za provozu hotelu. Byly vyměněny stávající střešní světlíky za nová střešní okna, provedení SDK, klempířské práce na střeše a úprava přístavku za hotelem.
Zakázka byla realizována na jaře 2014 pro Svaz českých a moravských výrobních družstev.

Rekonstrukce autosalonu VW a AUDI - Karlovy Vary

Zakázka spočívala v modernizaci showroomu VW, zejména ve výměně dlažeb, nových SDK konstrukcích, rozvodech elektro, úpravách opláštění konstrukce a dodávce nových prosklených stěn. Zajímavostí této zakázky bylo provádění v souběhu s provozem druhého propojeného showroomu, jehož provoz nemohl být realizací omezen.
Zakázka byla realizována v červenci a srpnu 2014 pro CAR POINT Karlovy Vary.